ELIZABETH ANN ROBERTS (Amber Hewson)

Urodzona w miasteczku Salem w stanie Virginia, Elisabeth Ann Roberts rozpoczęła karierę aktorską w dzieciństwie, uczestnicząc w lokalnych produkcjach. Uzyskawszy dyplom ze sztuk teatralnych, już jako zawodowa aktorka zagrała Julię w sztuce Szekspira wystawianej w różnych miastach przez Shenandoah Shakespeare Express. Kolejne etapy jej kariery to przedstawienia w teatrach na Wschodnim Wybrzeżu i produkcje telewizyjne "Gliniarze z Southland", "Zabójcze umysły", "Kości", "Herosi", "Dni naszego życia" i "Medium".

RIK SWARTZWELDER (Clay Walsh)

Rik Swartzwelder zaczął grać w sztukach i krótkich filmach, dorastając w wiejskich krajobrazach Ohio. Podczas studiów na Florydzie stworzył Studio 13, kabaret oparty na improwizacji, na którego przedstawienia przez dwa i pół roku bilety były zawsze całkowicie wyprzedane. Pełnił on w tym projekcie role scenarzysty, reżysera i występującego. Jego debiut aktorski w filmie pełnometrażowym to właśnie OLD FASHIONED. Jako scenarzysta/producent/reżyser, może pochwalić się, że jego dzieła pokazano na ponad 145 festiwalach filmowych na świecie , gdzie zdobyły ponad 50 głównych nagród.

DOROTHY SILVER (Ciocia Zella)

Dorothy Silver znana jest jako aktorka występująca w wielu sztukach teatralnych i filmach, między innymi "Skazani na Shawshank: czy "Miłość i inne używki". Jako reżyser pracowała w American Place Theatre w Nowym Jorku. Przez 21 lat była zastępcą dyrektora w Karamu Theatre w Cleveland u boku swego męża (i często partnera na scenie), Reubena, pełniącego rolę dyrektora artystycznego.

TYLER HOLLINGER (Brad / Lucky Chucky)

Tyler Hollinger jest laureatem wielu nagród aktorskich, które otrzymał za role teatralne i filmowe. Na co dzień jest dyrektorem artystycznym Nowojorskiej Szkoły Aktorskiej. Największą popularność przyniósł mu hit stacji ABC, z cyklu "ukryta kamera" What Would You Do oraz Taxi Brooklyn.

LEJON WOODS (David)

LeJon Woods rozpoczął karierę aktorską w szkole średniej, kiedy zagrał w filmie o tematyce społecznej. Jako absolwent college’u wystąpił w przesłuchaniach do filmu studenckiego na Uniwersytecie Stanowym w Cleveland i tak rozpoczął zawodową karierę, obejmującą filmy, reklamy i role teatralne. Do tej pory zagrał w kilku filmach, miedzy innymi: "Tylko teraz", "Homemakers" czy "Falling backwards".

NINI HADJIS (Lisa)

Nini Hadjis zdobyła licencjat z aktorstwa teatralnego i zarządzania sceną na uniwersytecie SUNY w Albany, a tytuł magistra w dziedzinie filmu na Uniwersytecie Amerykańskim w Waszyngtonie. Jest aktorką i producentką, która pracowała dla kanału Discovery i była współproducentem nagradzanego filmu krótkometrażowego THE LEAST OF THESE. Po przeprowadzce do Los Angeles, studiowała improwizację w Second City i studium sceny z Jackiem Hannibalem. Spędziła też rok badając technikę Mesinera, zanim dołączyła do ekipy OLD FASHIONED.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes